תפסיק להיות שלט

הדוגמה הבנאלית ביותר, אנחנו יוצאים מהבית וכאשר מגיעים לעבודה אנחנו מתחילים להסתכל במכשיר סלולרי מה נשאר מופעל בבית. לדוגמה מגלימ מזגן פעיל, אנו מתקשרים הביתה כדי לברר האם משתמשים בו או שהוא עובד לשווא ונדרש לכבות אותו. זו אותה דוגמא ל"בית חכם" בו אדם בודק הכל בעצמו ומשתמש בסמארטפון כשלט רחוק במכשירים ביתיים. במקרה שלנו, בית יראה באמצעות GPS  שעזבתם את הבית בבוקר (יצאתם לעבודה, למשל), זה ישמש מצב לבית שיש לבדוק את כל מכשירי חשמל. הוא מזהה שמזגן עובד ושאין תנועה בחדר, מכבה את המזגן בעצמו ושולח לך הודעה על כך. אפילו לא יהיה לך זמן להגיע לרמזור הקרוב ביותר, שלא לדבר על העבודה.

וכך בכל המערכות. המים במטבח דלפו, אנחנו לא מחכים עד שכל הבית יוצף, אנחנו סוגרים את הברז הראשי (שירות) ושולחים הודעות לכל המעוניינים.

עשן בבית / במטבח בלילה, מודלקת אזעקה כדי למשוך את תשומת הלב / להעיר את כולם בבית. אם אף אחד לא בבית, אנו שולחים הודעות.

במערכות אבטחה תוכלו להגיב גם בהתאם למצב, בין אם יש מישהו בבית, בלילה, ביום, רק ילדים בבית. הודעות ותמונות ממצלמות יישלחו ישירות למברקים או רק לענן או לשניהם בבת אחת.

החלונות פתוחים, אתה לא בבית ומתחיל לרדת גשם? הבית יסגור את התריסים והגשם לא יציף את החדר דרך החלון.

יש לך 15 מוצרי פועלים על סוללות, אז רוצים לקבל התרעה על צורך להחלפת סוללה. מצב רגיל בשוק: מוסיפים 15 חוקים (אחד עבור כל מכשיר). אך בהחלפת/הוספת מוצר נדרש לתקן חוק קיים או להוסיף חוק חדש. אנו כותבים פעם אחת קוד לבדיקת הסוללות של כל המוצרים הקיימים או העתידיים

לכן, בהבנת מה, כיצד ומתי אנו רוצים לשלוט, עלינו לקחת בחשבון לא רק את בחירת המבצעים, אלא גם את בחירת החיישנים, משום שקבלת ההחלטות של בית חכם תלויה בהם, אילו פעולות לבצע ומה לא.


.