למה אנחנו

במצב הקיים בשוק, כל המוצרים לבית החכם מתחברים למחשב מרכזי (HUB) גישה למחשב הזה מתבצעת דרך האינטרנט (ענן) שנמצא בחו''ל.

נוצר מצב שכדי להדליק אור בבית שבו אנו נמצאים מכשיר סלולרי מתחבר לחו''ל ומשם חוזר לביתנו לשלוט על ה-HUB ואז הוא מדליק אור. זאת בעיה כי בדרך בין הסמארטפון לבין המנורה יש אינטרנט לחו''ל ושרתים של ספק כלומר יש די הרבה נקודות נפילה כתקלת קו אינטרנט, תקלה בשרתי ספק, הפסקת שירות (פשיטת רגל, סנקציות, וכו')בנוסף לזה לדוגמה כל המצלמות מיוחדות לבית חכם נגישים אך ורק דרך ענן כלומר משדרים ווידאו רגיש מביתנו דרך אינטרנט שמתנהל מחו"ל.

זו היא פריצת בטיחות ופרטיות!אנו מספקים שירות ללא קשר לאינטרנט או ענן שמתוחזקים במדינה אחרת, מייצרים אפשרות לשליטה ישרה ומלאה ללא תלות בחו"ל.

תלות בספק יחיד: מצב רגיל הוא ש-HUB של ספק אחד לא מאפשר למוצרים של ספקים אחרים להתחבר אליו

לדוגמה: ברגע שלספק יש בעיית יצור כלשהי הלקוח נשאר ללא מוצרים לתחלופה.

אנו מספקים HUB שמקבל את כל המוצרים ללא תלות בשום ספק למוצרים חכמים, ניתן לבחור מוצר מכול ספק לפי תחרות השוק (מחיר, יעלות, איכות, זמינות וכ.ד)

כמו כן ברוב המקרים HUB עובד בטכנולוגיה אחת בלבד. אנו מספקים HUB שתומך בטכנולוגיות שונות גם ב-WiFi וגם ב- Zigbee ביחד.זה מרחיב סל מוצרים לספקים שונים וגם להקטין עלות למוצרים. כי מוצריZigbee יותר יקרים ממוצרי WiFi.

אנו מפתחים מוצרים ייחודיים (לא סטנדרטיים) לפרויקטים מאוחדים על פי דרישות הלקוח.

הגדרת (תכנון) חוכמה של הבית החכם מעבר לאפשרויות הבסיסיות של תוכנות המסופקות ל-"לקוח רגיל"

לדוגמה: יש לך 15 מוצרי פועלים על סוללות, אז רוצים לקבל התרעה על צורך להחלפת סוללה. מצב רגיל בשוק: מוסיפים 15 חוקים (אחד עבור כל מכשיר). אך בהחלפת/הוספת מוצר נדרש לתקן חוק קיים או להוסיף חוק חדש. אנו כותבים פעם אחת קוד לבדיקת הסוללות של כל המוצרים הקיימים או העתידיים.


הבא>>


.