תנאים כלליים למתן שירות

תנאים כלליים למתן שירותי לבית חכם

    1. בית העסק דיאונידיס מס' 213346943 (להלן " בית העסק" או אנחנו )מודה ללקוח על בחירתו בו כספק שירותי בית חכם שלו ותעשה כל שביכולתו על מנת לספק ללקוח את השירותים אותם ירכוש מבית העסק, לשביעות רצונו המלאה. המסמך שלפניו מהווה ההסכם התקשורת בין לקוח לבין בית העסק. כן, בהסכם זה מפורטים כל השירותים לבית חכם (להלן peleinhome )אותם אנחנו מתחייבים להעניק ללקוח. בקשר לכל עניין הנוגע לשירותים שלא הוזכר בהסכם ,ננהג משני הצדדים לפי הדין.
להלן פרטים לצורך תנאים כלליים הודעות בדואר או בדואר אלקטרוני או דרך האתר לבית העסק או דרך מכשיר סלולרי אנו עומדים לרשותך בכל עניין בו הינך מעוניין לפנות לבית העסק . באפשרותך ליצור קשר בדרכים הבאות : בכתב למשרדנו ברח' בציר 16 עפולה 1831316 , טלפון נייד 0585070716 , באתרנו peleinhome.com   או בדואר אלקטרוני dioinfo@dionidis.com  .
כן יוכל לעניין במוצרים, שירותים ומחירון בכול עת וללא תשלום .

    1. הזמנה ( מותר לבצע הזמנות רק מעל גיל 18)
ביום בו לקוח יתקשר עם בית העסק בהסכם זה, יוכל לבחור לקבל כל חבילת השירות אותה יבחר בין האלה הקיימות ומפורסמים באתר. ברגע שיחליט להוסיף התקנת ציוד פרטני נוסף יקבל הצעת מחיר נפרדת על פי השירות שנבחר על ידו. ניתן לרכוש hub (מחשב ונתב )בלבד, ציוד בלבד או כולל התקנה, ובנוסף ציוד נוסף ובנפרד לפי מחירון שפורסם באתר (מחירים כפופים לשינוים).
    2. חוק הגנת לצרכן – חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 והתקנות לפניו .מחשב מתוכנן ,קוד הפעלה, אפליקציה ומצבים– הם למעשה שמפענחים בפועל את השליטה ובקרה והם יסופקו לביתך עם רכישה או בזמן ההתקנה, תלוי בתוכנה שבחרת.
    3. הוראות הפעלה ושימוש בציוד ואפליקציה  כפי שאלה יהיו מעת לעת וימסרו לך על ידינו.

    4. ימי עבודה
        א. תחזוקה מרחוק - בימים ראשון עד חמישי משעה 09:00 עד 20:00 ובימי שישי וחול המועד
         משעה 09:00 עד16:00,למעט ימי שבתון ימי חג וערבי חג.
        ב. להתקנת מערכת ( תיקון, או החלפה בבית הלקוח ) בימי ראשון עד חמישי משעה 08:00 עד 16:00 ביום שישי וחול המועד משעה 08:00 עד 13:00
5.    השירותים שאנו מצעים ללקוח הם שירותי שליטה ובקרה על בית כפי שמפורט באתר .
6.    חשוב לנו מאוד להבהיר כי באפשרות הלקוח:
    א. להזמין נציג לביתו לקבלת יעוץ מקצועי על המערכת ואפשרות להתאמתה לבית לקוח על פי המחירון שפורסם באתר.
    ב. קבלת ייעוץ מקצועי על מערכת מותאמת לבית – ניתן ליצור קשר בטלפון, בzoom, או במייל  ללא תשלום.

    7. באחריות הלקוח למסור לנו פרטים מדויקים על מנת שנוכל להתגבר באופן מקצועי במידה וקיימת בעיה טכנית שעשויה למנוע את התקנת ציוד בביתו, אנא אמור זאת. במקרה של בעיה כאמור לא נוכל להתחייב להתקנת ציוד. נא למסור לנו נתונים על ציוד וממצאים לחיבור חשמלי קיימים בבית ואמורים להיות מוחלפים לציוד חכם, תסריט כל בכל צורה על הבית ודברים נוספים, כמו תמונות שקעים ומפסקים ) שנתבקש מהלקוח לצורך בנית התאמה מלאה לביתו.
    8. רכישת על ידי לקוח hub עם אינטגרציה (חיבור) ציוד לתוכנת הפעלה בית חכם בלבד.
        a. מסירת ציוד ללקוח מיום להסדר תשלום ולא יאוחר מ21 יום עסקים (אלא אם ברצונך לבחור מועד מאוחר יותר ובתנאי שהמצב בעולם הכלכלי לא נפגע הכוונה על כוח עליון כמו בימי "קורונה")
        b. אנחנו אחראים על חיבור מוצלח לכול הציוד הנמסר אלינו (לצורך אינטגרציה (חיבור) למערכת הפעלה לבית חכם) לאחר מסירתו עלינו על ידי הלקוח בפועל, מדובר על ציוד שנרכש דרכינו אלה ממקום אחר על פי המלצה שלנו בלבד, אחרת לא ניתן לתת אחריות לחיבור ציוד מוצלח לתוכנת הפעלה בית חכם)
        c. על הלקוח לקבוע עם נציג שלנו תאריך ושעה להגעה למשרד עם מוצרים ומשאיר אותם למעבדה לצורך חיבור למחשב (זמן ממושך בערך 3 שעות)
        d. ניתן לשלוח את כל המוצרים בדואר מהיר ולקבל אותם בחזרה גם בדואר מהיר (לא מומלץ כי לא חל אחראיות על קבלת או מסירת ציוד במצב תקין לא שבור)
        e. נותנים אחריות רק לhub  וציוד אחר שנרכש דרכנו למשך 12 חודשים מתאריך הרכישה.
    9. רכישת על ידי לקוח hub עם אינטגרציה (חיבור) ציוד וציוד עצמו ללא התקנה
        a. מסירת ציוד ללקוח, ברישום את מספר הזיהוי של ציוד במועד הספקתו, מיום להסדר תשלום ולא יאוחר מ21 יום עסקים (אלא אם תבקש מועד מאוחר יותר ובתנאי שהמצב בעולם הכלכלי לא נפגע הכוונה על כוח עליון כמו בימי "קורונה")
        b. נותנים אחראיות רק לhub  וציוד אחר שנרכש דרכנו למשך 12 חודשים מתאריך הספקה.
    10. רכישת על ידי לקוח hub עם אינטגרציה (חיבור) ציוד וציוד עצמו והתקנה ( מדובר על ההתקנה ללא חציבה בלבד)
        a. התקנת ציוד בבית הלקוח מיום להסדר תשלום ולא יאוחר מ21 יום עסקים (אלא אם תבקש מועד מאוחר יותר ובתנאי שהמצב בעולם הכלכלי לא נפגע הכוונה על כוח עליון כמו בימי "קורונה").
        b. נותנים אחראיות רק לhub  וציוד אחר שנרכש דרכנו למשך 12 חודשים מתאריך התקנה.
        c. אחראיות על התקנת ציוד לא קיימת מעבר ל 14 יום מהתקנתו בפועל.
        d. במועד ההתקנה אנו נבצע בדיקת תקינות של ציוד , ונסביר ללקוח במדויק את אופן ההפעלה. בסיום ההתקנה, נבקש מלקוח לחתום על פקודת עבודה לאישור ביצוע ההתקנה.
        e. הלקוח אחראי לכל נזק שייגרם להתקנה בביתו (ניזוק בזדון על ידי הלקוח או ברשלנותו, או עקב שימוש שלא לפי הוראות ).
    11. רכישת תרחיש (מצב להפעלת מערכת בית חכם על פי נוהל רשום)
        a. ניתן לרכוש מצבים רשומים שקיימים באתר לפי מחירם, בהם ניתן לרשום זמני לוחות להתאמה אישית. לצורך זה יש להוריד מצב מאתר ולמלא את הזמנים ומעלות ולמסור אלינו באישורך לעדכון פרטים לביצוע
        b. ניתן לרכוש לפי מחירון מצב לפי כיתוב תרחיש אישי, יש למסור אלינו כיתוב תרחיש על פי דוגמאות שמפורסמות באתר.
        c. ניתן לרכוש לפי מחירון תכנון אישי להגדרות מקומות קבועות לדיירים מחוץ לבית.
לצורך זה יש למסור אלינו כתובת מדויקת למקום, שם ומספר סלולרי על מי בונים מעקב וגם שמות ונתון מכשיר סלולרי לאחר חיבור למערכת hub  למי יהיה אופציה לראות את המעקב


    12. תיקון והחלפת ציוד
ניתן להחליף ציוד פגום או לא פעיל מסיבה אחרת (לא ניזוק בזדון הלקוח או ברשלנותו, או עקב שימוש שלא לפי הוראות ההפעלה שתמסרו על ידינו), במסגרת אחריות זאת לא נכל להיות אחראים על שבר שייגרם לציוד , כמו גם לנזקי רטיבות, גניבה, נזקים שנגרמו בזדון, או נזקים שנגרמו בעקבות שריפה. בכמה דרכים:
    א. להגיע למשרד להחלפה או החזר בהתאמה מראש עד 3 ימי עסקים
    ב. לשלוח ציוד פגום בקופסת מקור באמצעות דואר מהיר על חשבונך ולקבל אותם בחזרה גם בדואר מהיר (לא למומלץ כי לא חל אחראיות על קבלת או מסירת ציוד במצב תקין ,לא שבור)
    ג. במידה והבעיה לא תיפתר בציוד או אפליקציה מרחוק, הלקוח יוכל לבחור האם להזמין טכנאי לביתו או להביא את ציוד המקולקל למשרדנו. פירוט מחירים תוכל למצוא באתר האינטרנט שלנו .
לידיעתך, הזמנת טכנאי לבית הלקוח לתיקון תקלה עליה חלה האחראיות אינה כרוכה בתשלום במהלך תקופת האחריות על ההתקנה שבוצע על ידינו בלבד, במקרים אחרים ניתן להזמין ביקור טכנאי לפי מחירון שפורסם באתר.
    ד. אם ציוד ניזוק בזדון הלקוח עקב רשלנות, או עקב שימוש שלא לפי הוראות ההפעלה שנמסרו על ידינו או במקרה של אובדן יאלץ להחליפו ,על פי מחיר מחירון.

    13. ביקור טכנאי
    א. כל ביקור טכנאי לצורך בדיקה או החלפה או תיקון  לבית הלקוח יחייב כניסה לדירת לקוח הדבר יתואם עמו מראש.
    ב. טכנאי יגיע לביתך תוך 3 ימי עסקים ממועד דיווח התקלה וזאת במועד שיתואם עימו. הטכנאי שלנו יגיעו לבית הלקוח בטווח של 3 שעות (לדוגמה: בין 08:00 ל 11:00 בבוקר ).
    ג. במקרה שטכנאי הגיע לבית הלקוח לאחר תיאום מוקדם של הביקור והלקוח נעדר מהבית, לא הייתה תקלה או שתקלה נבעה מציוד שאיננו אחראים עליו, נאלץ לחייב אותו על הביקור, לפי המחירון.
    ד. במידה והמתנת בביתו לטכנאי שלא הגיע, אנו מתנצלים מראש, בכל מקרה , יהיה זכאי לקבל מאתנו את אותו הסכום הנגבה על ידינו בגין ביקור סורק כקבוע במחירון .בכל עת יוכל להודיע לנו על רצונו לביטול לביקור טכנאי תוך יומיים מיום ההזמנה .
    ה. ביקור טכנאי בבית הלקוח חינם במשך 14 יום  בלבד מתאריך התקנה שבוצע על ידינו בלבד לצורך   בדיקה והחלפה למוצר לא תקין (ין אשמה ללקוח)
    ו.  ביקור טכנאי בבית הלקוח לאחר 14 יום התקנה שבוצע על ידינו  לצורך בדיקה או החלפה או תיקון למוצר לא תקין (אין אשמה ללקוח) לפי מחירון, תשלום להחלפת כל מוצר שנדרש עבודות חשמל יגבה לפי מחירון פר מוצר, תשלום עבור נסיעה יגבה בנפרד לפי מחירון.
    ז. ביקור טכנאי בבית הלקוח במשך 14 יום מתאריך התקנה עקב ביטול הזמנה לפי מחירון, תשלום עבור נסיעה יגבה בנפרד לפי מחירון.15.ביטול רכישת ציוד או התקנתו
א.    במקרה של הזמנת ציוד או התקנה בעסקת מכר רחוק או עסקת רוכלות, כהגדרתן בחוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981 , לקוח רשאי לבטל את העסקה  בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה או מיום קבלת ציוד הנדרש או התקנתו לקוח תחויב בעלות היחסית בגין השירותים שניתנו לו עד מועד הביטול.
ב.     ביטול רכישת ציוד או התקנתו לפי ההסכם הזה ניתן לבצע בהודעה על ביטול רכישת ציוד , להתקנת ציוד תוך 3 ימי עסקים בטלפון נייד או דרך האתר או דואר אלקטרוני או בדואר, בצירוף שם המלא ומספר ת.ז. ללקוח ואם בקשתו נעשית בעל-פה, גם בצירוף 4 ספרות אחרונות של אמצעי תשלום המעודכנים במערכתנו (כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק).
ג.    הערה  לביטול והחזר ציוד אלינו לאחר התקנתו על ידינו בבית הלקוח בלבד ניתן לבצע לא מאוחר 14 יום לאחר הספקתו בפועל ולפי מחירון, בתנאי שחלק מהציוד יהיה ניזוק בזדון הלקוח או ברשלנותו, או עקב שימוש שלא לפי הוראות ההפעלה שתמסרו על ידינו, יגבה תשלום מלא על הציוד הניזוק על פי מחיר מחירון  .
ד.     בכל עת תוכל להודיע לנו על רצונך לבטל רכישת ציוד ולהחזיר אותו באופן פרטי למשרדנו תוך 14 ימי עבודה מיום רכישת הציוד.
ה.    ביטול ביוזמת בית העסק לאחר מתן הודעה, בית העסק יהיה רשאי לחדול ממתן או הספקת שירות בכל מקרה על הפרת מהותית מהוראות ההסכם בין לקוח לבין עסק או במקרה של אי תשלום חיוב במועד שנקבע לתשלומים.
ו.    דמי ביטול עסקה 5%
    16. תשלומים
    א. בתמורה לכל השירותים שתבחר לקבל מאתנו, תחויב בתשלומים הבאים, והכל, כמובן ,בהתאם למחירון שפורסם באתר
    ב. לקוח מחויב בתשלום בהתאם למחירון , מחירון כפוף לשינוים.
    ג. רכישת ציוד וגם התקנה שלו תחויב בביצוע מלוא התשלומים בגינו, גם אם תחדל מלעשות בו שימוש/ או תאבד את הציוד ו/או הוא יצא מרשותך בכול דרך אחרת.
    ד. תשלום מתבצע במזומן במשרד או באמצעות כרטיס אשראי או באמצעות הרשאה לחיוב חשבון בחתימת לקוח במשרד, באתר, בטלפון  לפי פירוט הבאה :
כרטיס אשראי עד 12תשלומים ללא ריבית
הוראת קבע עד 10 תשלומים ללא ריבית לתאריך על פי אישור מהלקוח.
    ה. ההתחייבות , זו התחייבות גם לגבינו וגם לגבי הלקוח.
    ו. במקרה בו לקוח או אנחנו לא נשלם במועד שנקבע תשלום כלשהו יישא אותו תשלום :
    ז.  ריבית פיגורים בשיעור הקבוע בסעיף 1 לחוק פסיקת ריבית והצמדה, התשכ"א – 1961 על התקופה שבין א' התשלום לבין מועד התשלום הקרוב.
    ח. הפרשי הצמדה בשיעור עליית מדד המחירים לצרכן , מן המדד שפורסם לאחרונה לפני המועד לביצוע התשלום ועד למדד שפורסם לאחרונה לפני ביצוע התשלום בפועל.
    ט. עמלות בגין החזר הוראות קבע או כרטיס אשראי בהם חויבנו על ידי תאגיד בנקאי, בנק הדואר או מנפיק כרטיס חיוב, כתוצאה מאי התשלום על ידך במועד.
    י. האמור לעיל לא יחול במקרה בו הודעת לנו לפחות 10 ימים לפני תום החודש כי אמצעי התשלום שברשותך בוטל ו נמסרו לנו פרטי אמצעי תשלום אחרים במקום המבוטלים.
    יא. במידה והלקוח איחר בתשלום ב 14 יום ומעלה, ניאלץ לחייב את הלקוח גם בהוצאות  הגבייה בשיעור של 10% מגובה החוב ,וזאת למעט במקרים בהם האיחור בביצוע התשלום נגרם מסיבת התלויות בנו.
    יב. כל התשלומים המפורטים במחירון כוללים מע"מ
    יג. אנו נעביר ללקוח באמצעות הודעות אלקטרונית, חשבונית מס קבלה, במידה וירצה תשלח גם בדואר רגיל.
    יד. במידה ולקוח משלם באמצעות כרטיס אשראי או הרשאה לחיוב חשבון, עליו להודיע לנו מראש על ביטול הכרטיס או ההרשאה לחיוב חשבון ולהודיע לנו מראש על אמצעי תשלום חלופי. אי מתן הודעה על ידך כאמור בסעיף זה תחשוב כהפרה מהותית של ההסכם.
    טו. יש לאשר אופציה על ידי לקוח לשליחת הודעה למייל או ווטאפ או הודעת סמס לצורך עדכון אפליקציה במכשיר סלולרי שלך .
    טז. יש לאשר אופציה לשליחת הודעה למייל על מוצרים ושירותים חדשים שיפתחו והמקרו בעתיד.
    יז. שמירת מידע אישית  (במאגר מידע שלנו על פי בקשה ללקוח) וכרוכה בתשלום לפי מחירון
המידע שלקוח מוסר לנו או שימסור בעתיד בכל הקשור עם הסכם זה ניתן בהסכמתו ומרצונו. המידע שיהיה ברשותנו, יישמר אצלנו במסגרת מאגר מידע שנרשם כדין על פי החוק הגנת פרטיות, התשמ"א – 1981 ובכפוף לכל דין . המידע לא יימסר לגורמים אחרים אלא באשור הלקוח בכתב מראש וזאת אך ורק לצורך מתן שירות. אנו מתחייבים לא להשתמש בקבצי הקלטה לשם איסוף מידע אלא לה במידה הנדרשת לשם אספקת השירות על מנת לאתר מעשי הונאה.    
יו. בית העסק יהא רשאי לחשוף נתונים אישיים לשם גביית כספים.

נספח להסכם הזה
    1. הוראות הפעלת מערכת
        a. לאחר מסירת מערכת והתקנה למשתמשים יש להגדיר את עצמך כמשתמש ראשי להחליף סיסמא ולמחוק משתמש שלא שייך לקבוצה
        b. לצורך טיפול מרחוק על ידינו יש לתת הרשאה להיכנס למערכת לנציג שלנו
        c. נא לשמור מצב נתון של מערכת לפני כול שהו שינוי
    2. הוראות שימוש לציוד
        a. לא להרטיב כול הציוד המעודכן, פרט לחיישן דליפה
        b. להשתמש רק לצרכי הפעלת מערכת כבית חכם
        c. לא לשחק עם ציוד וגם לא לאפשר לילדים וחיות מחמד לשחק אתו
        d. לא לשבור ולפרק
        e. חיישני zigbee כמו חיישן דלת וחולון ניתן להוריד לצורך ניקיון ואז להחזיר באמצעות סקוטש (דבק) דו צדדי
        f. החלפת בטרייה במכשירים הנדרשים לפי סרטון באתר